Super lecznicza Triphali.

Stosujesz Triphalę, dlatego panujesz nad swoim organizmem tak samo co za tym podążą – układem trawiennym. Jesteś królem swojego ciała. Triphala jest perfekcyjna dla ludzi, którzy marzą by być odpowiednio zdrowi, lecz brak im czasu, by właściwie planować i układać swoją dietę. Każdy z nas jest świadomy, że podejmowanie odpowiednie decyzje przenosi się na zdrowie. Dużo zależy od połykanych medykamentów.
Regularne przyjmowanie (2 – 3 tebletki dziennie) wyznaczane jest się przede wszystkim ludziom typu VATA ([osoby nadpobudliwe o zaburzeniach trawienia (zaparcia) – cierpiące z powodu nadmiernego nagromadzania się metanów w organizmie, o non stop zziębniętych kończynach górnych. Ponieważ triphala poprawia wchłanianie jedzenia zaleca się przyjmowanie medykamentu wraz z głównym posiłkiem.
Poprzez doktorów ayurvedyjskich wskazana jest przy niestrawności i centralnym osłabieniu.

Triphala

to bardzo modny medykament. Stosowany przez ludzi na całym świecie. Triphala to wielce lubiany środek. Kupowany przez osoby na całym świecie.

Środek triphala jest miksem trzech pewnych owoców: Behada (Bibhitaki), Harada (Haritaki) i Amla (Amalaki). Przeważnie jest to sproszkowany owoc lub jego esencja

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s